KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9374380
nr 937 4380
Akvarell
Mikael von Essen (1895-1975), Stockholms slott, signerad, 1951, 30x48
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 januari 2015
kl 20:39:26
700 kr
900 kr
26 jan
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv